Home Sport popularny 20 RALLY WYSZKÓW
20 RALLY WYSZKÓW Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 01 października 2017 19:28

 

JUBILEUSZOWO W WYSZKOWIE

Już po raz dwudziesty amatorzy rajdowcy spotkali się w niezwykle ciekawej imprezie 20 RALLY WYSZKÓW. W tym gościnnym dla rajdowców mieście i jego okolicach rozegrano w sobotę dziesięć niezwykle ciekawych, atrakcyjnych prób sportowych. A w niedzielę działo się! Jak zwykle w centrum miasta setki kibiców i rajdowe święto.

 

POLUB NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

OBEJRZYJ FILM  -  20 RALLY WYSZKÓW I

 

Po dziesięciu próbach ogromną przewagę 46,07 sekundy nad drugą załogą uzyskała załoga Kacper Terlikowski i Marcin Grabski.

 

 

OBEJRZYJ FILM  -  20 RALLY WYSZKÓW II

 

OBEJRZYJ FILM  -  20 RALLY WYSZKÓW III

 

OBEJRZYJ FILM  - 20 RALLY WYSZKÓW IV

 

OBEJRZYJ FILM - 20 RALLY WYSZKÓW V

 

 

W niedzielę przed południem tradycyjna parada aut po ulicach Wyszkowa, ostatnia superpróba rajdu i jeszcze jedna o puchar burmistrza Wyszkowa. Przyjechali swymi autami też liczni dealerzy samochodów, a także właściciele różnych klasyków. Były Fiaty 125p, 126p, ZASTAVA, Volvo Amazon, Renault 4, Tarpan Honker i Chevrolet. Było co oglądać.

 

 

 


Przyjechały też potężne rajdówki, firma Rowiński-Wajdemajer wystawiła klasyczne, kultowe auto rajdowe AUDI Quattro z pięciocylindrowym silnikiem 2,2 litra o mocy 420 KM i 600 Nm momentu obrotowego. Niestety to auto uległo awarii zawieszenia (prawy przód) i straciło na próbie koło nie kończąc jej – co można zobaczyć na naszym filmie. Były także pokazy przejazdu motocyklem i driftingu.

 

 

 

Zjawił się też mafioso z bronią.

 

 


Bardzo ciekawe zawody, w których młodzi ludzie w bezpieczny sposób mogli doskonalić swoje umiejętności i moc wrażeń dla publiczności.

 


Zobaczcie wyniki 20 RALLY WYSZKÓW

 

Tekst, zdjęcia i film; Mirosław Wdzięczkowski

 

 
Designed by vonfio.de