Home Sport popularny GRAND PRIX EC ŻERAŃ 2012
GRAND PRIX EC ŻERAŃ 2012 Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   
sobota, 11 lutego 2012 22:58

 

GRAND PRIX EC ŻERAŃ 2012

już 19 lutego 9:00 !!!!

 

W dniu 19 lutego 2012 roku zapraszamy serdecznie, w imieniu Automobilklubu Centrum, wszystkich pragnących doskonalić swoje umiejętności w kierowaniu samochodem z namiastką rywalizacji sportowej, do udziału w otwartej klubowej imprezie, która dzięki życzliwości Dyrekcji Zakładu PGNiG TERMIKA S.A., rozegrana zostanie tradycyjnie na ternie składowiska przy ul. Myśliborskiej.

Kontynuując zdobyte doświadczenie z kilkuletniego korzystania z tego terenu oraz pełni nowych pomysłów, Automobilklub Centrum pragnie zapewnić frajdę z jazdy na przygotowanych trasach odpowiadających najbardziej wymagającym uczestnikom.

Jak to przeżyją zakochani? Oderwą się na chwilę od drogi czy siebie?

 

Z okazji Dnia Zakochanych - "Walentynki" zapraszamy do udziału pary, dla których przygotujemy dodatkowe atrakcje.

AK Centrum przewiduje 8 prób sportowych w 3 lokalizacjach, które zostaną rozegrane na wydzielonych i zabezpieczonych wewnętrznych dogach utwardzonych. Próby będzie charakteryzowała ciekawie ułożona trasa o zróżnicowanej konfiguracji i czytelnej nawigacji, jak zapewniają organizatorzy.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW, posiadanie kasku oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze.
W przypadku udziału Pilota: ukończone 18 lat, posiadanie kasku. Tu jest wyborna okazja na atmosferę i miłą i gorącą, co z pewnością będzie się działo!!!

Dla zwycięzców puchary w klasyfikacji generalnej, jak i w klasach pojemnościowych (1, 2, 3 miejsce), przewidują również nagrody rzeczowe!.

Samochody dopuszczone do udziału w Grand Prix zostaną podzielone na klasy wg. pojemności skokowej silnika:
Klasa 0 - do 1000 ccm
Klasa 1 - powyżej 1000 ccm do 1150 ccm
Klasa 2 - powyżej 1150 ccm do 1400 ccm
Klasa 3 - powyżej 1400 ccm do 1600 ccm
Klasa 4 - powyżej 1600 ccm do 2000 ccm
Klasa Open - powyżej 2000 ccm
Grupa RWD (samochody napędzane tylko na tylną oś) z wyłączeniem klasy Gość.
Klasa Gość - zawodnicy z licencją, samochody bez podziału na poj. silnika. Klasa Gość klasyfikowana jest jedynie tylko w swojej klasie - W klasie Gość dopuszcza się start na oponach przeznaczonych do sportu.

 

Dodatkowe podziały:
"Puchar Św. Walentego" - Suma czasów jednego członka załogi + Suma czasów drugiego członka załogi. Organizator ma prawo do kwalifikacji do "Pucharu Św. Walentego" poprzez wykonanie prostego testu.
Test będzie polegał na publicznym pocałunku usta-usta w obecności kamer i aparatów fotograficznych a najciekawsze zarejestrowane multimedia zostaną opublikowane na stronie klubu.
"Puchar Pań" min. 3 załogi - kobieta kierowcą (Pilot może być płci odmiennej) - będzie prowadzona klasyfikacja roczna.
"Puchar Dziennikarzy" - min 3 załogi - za kierownicą dziennikarz z wyłączeniem klasy Gość (Pilot może być osobą postronną)

 

Zapisy TU też można!

 

Szczegóły już podali!

 

Na podstawie strony Automobilklubu Centrum i własnych doświadczeń oraz wiedzy ZAPRASZAMY !

My tam też będziemy (Adam i Władysław Jankowski)!

 

Zobacz też:

WINTER RALLY

Kalendarz imprez Ak Centrum


 
Designed by vonfio.de