Home Sport popularny VII RALLY PIASECZNO 2012
VII RALLY PIASECZNO 2012 Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   
piątek, 18 maja 2012 15:28


 

ZAPROSZENIE


na VII RALLY PIASECZNO 2012 o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

organizowany przez Automobilklub Centrum. AUTO-TURYSTYKA.PL patronuje imprezie!

 

W ramach obchodów "DZIEŃ ZIEMI - PIKNIK RODZINNY" - BURMISTRZ MIASTA I GMINY PIASECZNO i AUTOMOBILKLUB CENTRUM oraz patron AUTO – TURYSTYKA.PL zapraszają serdecznie wszystkich miłośników sportu samochodowego, pragnących spędzić weekend w sympatycznej sportowej atmosferze w dniach 26 - 27 maja br. do udziału w ogólnodostępnej imprezie:


"VII RALLY PIASECZNO 2012"
o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO


•  IV Runda PZM Okręgu Łódzkiego
•  IV Runda Samochodowych Mistrzostw Pucharu Automobilklubu Centrum
•  IV Runda Pucharu Tedex WRC
•  IV Runda Pucharu Tedex 126p
Impreza, jak znamy organizatora jest z pewnością zapowiedzią ciekawych zmagań i dużej dozy adrenaliny i rozrywki. Praktycznie każdy ubezpieczony i pełnoletni może wziąć udział samochodem własnym lub od przyjaciół, istotne, aby sprawnym technicznie i również ubezpieczonym a dodatkowo wyposażonym w kaski.

 

 

Z A P R A S Z A M Y !

 

Program imprezy i szczegóły (te najaktualniejsze) zobaczycie na stronie: Automobilklubu CENTRUM. Już się szykujemy na dzień 27 maja, godzina, 9:00 kiedy to zostaną rozegrane super próby! Po próbach też nie zabraknie atrakcji. Zespół "LEJDIS bez GENTLEMAN", kultowy "DE MONO".

 

Zaproszenie kierujemy i do:
•  MISTRZÓW - "Puchar Mistrzów" min. 3 załogi. Dla utytułowanych Zawodników tzw. "Dinozaurów", którzy zakończyli karierę zawodniczą i w ostatnim okresie uwidaczniają się na forach internetowych.
•  PAŃ - "Puchar Pań" min. 3 załogi. (Pilot może być płci odmiennej)
•  DZIENNIKARZY - "Puchar Dziennikarzy" min. 3 załogi. Za kierownicą Dziennikarz, pilot może być osobą postronną, ale też dziennikarze, mniej lub bardziej rasowym.

 

Automobilklub Centrum nie zapomniał i o mieszkańcach Piaseczna. Specjalnie dla mieszkańców miasta i gminy, którzy wystartują w imprezie, przygotowano, niezależnie od punktacji imprezy - osobny Puchar, z uwarunkowaniem startu minimum 5 załóg. Spodziewamy się tradycyjnie, specjalnego dopingu miejscowych kibiców podczas "Super Próby".
Na około 100 kilometrowej trasie na w obrębie Piaseczna, Tarczyna, Lesznowoli (w Lesznowoli po raz pierwszy załogi będą walczyć o PUCHAR WÓJTA LESZNOWOLI - 6 pucharów za 3 Pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej), Kosowa i okolic rozegranych zostanie 10 prób sportowych, w tym również w nowych lokalizacjach, o max. dopuszczalnych długościach, łatwych w nawigacji, szybkich zarazem technicznych, rozgrywanych na zamkniętych obiektach.

 

Co tu pisać, tu trzeba jechać i zobaczyć, zobaczyć to nic, wziąć udział, o TO JEST TO!


Zgłoszenie możecie znaleźć tu: ZGŁOSZENIE

 

A tu karta identyfikacyjna: KARTA

 

Zgłoszenia i informacje do Pucharu Tedex WRC i Tedex 126p:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 506-189-096


Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!


Tekst i zdjęcia: Adam Władysław Jankowski (na podstawie stron Automobilklubu Centrum)

 

Zobacz:

Relacja z Road Show SUBARU XV

XIV RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

RAJD SAMOCHODOWY Mazowieckie Szutry

 
Designed by vonfio.de