Home Sport popularny RAJD POLSKI KOBIET 2013
RAJD POLSKI KOBIET 2013 Email
Wpisany przez Małgorzata Wdzięczkowska   
piątek, 24 maja 2013 05:23Damy za kółkiem.

 

 

Pierwszego dnia lata rozpocznie się trzecia już edycja Rajdu Polski Kobiet. Tegoroczna impreza wypełniona jest po brzegi atrakcjami. Impreza towarzysko sportowa ma swój główny cel, którym są badania profilaktyczne.

 

Uczestniczki, oraz każda kobieta, która się zgłosi w tym dniu, będą mogły wziąć udział w wielu badaniach w szpitalu MSWIA, oraz Centrum Onkologii w Warszawie.

Poseł Jagna Marczułajtis – niegdyś słynna snowboardzistka, oraz młody kierowca rajdowy z dużymi sukcesami – wojtek Chuchała są twarzami imprezy. Nie zabraknie rywalizacji sportowej w samochodach. Przewidziano tez zajęcia z doskonalenia techniki jazdy ze Szkołą Jazdy Subaru. Zobaczymy jako gości także rajdowców Maćka Wisławskiego i Kamila Butruka, dziennikarkę motoryzacyjna Joannę Zientarską i aktorkę Olgę Bończyk, która na konferencji prasowej apelowała do panów, by dbali o swoje kobiety i ich zdrowie.

 

 

Partnerami imprezy będą Castrol, Mazda i Subaru, oraz Ambasada Japonii.

Start w sobotę 22 czerwca o godzinie 9.00 z ulicy Karowej. Meta i liczne atrakcje następnego dnia o godzinie 15.00 w tym samym miejscu.

Auto-turystyka.pl też tam będzie, bo popiera idee tej imprezy. Zapraszamy!

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

RAJD POLSKI KOBIET 2012 i RALLY PIASECZNO

KOBIECY KARTING

MOTOCAINA CARTING CUP

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de