Home Sport popularny III RAJD POLSKI KOBIET
III RAJD POLSKI KOBIET Email
Wpisany przez Grzegorz Traczewski   
piątek, 21 czerwca 2013 21:56

 

Przed startem

 

Trzecia edycja Rajdu Polski Kobiet startuje już jutro o godzinie 09.00 rano ze słynnej rajdowej ulicy Karowej w Warszawie. Ponad 30 kobiecych załóg przez dwa dni rywalizować będzie w jeździe po zdrowie.

 

 

Właśnie odbyła się konferencja prasowa przed imprezą.

Poza rywalizacją sportową na próbach sprawnościowych celem imprezy będzie promowanie wykonywania badań profilaktycznych Kobiet.


 

Partnerami imprezy są Subaru Import Polska, Mazda, Castrol i Volvo. W Rajdzie Polski Kobiet wystartują między innymi Olga Bończyk, Beata Tadla, Karolina Szostak. Imprezę promował będzie również zawodnik Subaru Poland Rally Team Wojciech Chuchała. „Będę starała się pojechać najlepiej jak potrafię” - powiedziała Magda Węglewska – dyrektor PR Mazda Polska, „Jest mi łatwiej niż koleżankom, ponieważ miałam okazję być na wielu rajdach i obserwować styl jazdy najlepszych”.Wśród tych najlepszych prawie od zawsze jest Maciej Wisławski wieloletni pilot rajdowy.

W tym rajdzie nie jest najważniejszy wynik, o wiele ważniejsza jest profilaktyka ochrony zdrowia, szczególnie gdy mamy do czynienia z nowotworami” - powiedział popularny Wiślak. Tak więc po działania profilaktyczne, jak i po przygodę pojadą Panie różnymi urządzeniami. Podziwiamy zapał załogi, która wystartuje oldskulowym UAZ-em.

 

 

My będziemy kibicować wszystkim Paniom, a w szczególności zaprzyjaźnionej załodze nr 30 Anna Kozińska – Anita Podgórska.

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski i Grzegorz Traczewski

 
Designed by vonfio.de