Home Sport popularny III RAJD POLSKI KOBIET - PODSUMOWANIE
III RAJD POLSKI KOBIET - PODSUMOWANIE Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 lipca 2013 22:58

 

Gwiazdy jechały promować zdrowie.

 

Trzecia odsłona imprezy odbyła się w dniach 21-23 czerwca 2013. Na starcie stanęło 31 załóg. Nie zabrakło wśród nich gwiazd. Udział wzięły Olga Bończyk, Beata Tadla, Karolina Szostak, Ilona Adamska, Karolina Lampel-Czapka, Katarzyna Jankowska, Magda Stam.

 

 

Gośćmi imprezy byli także znani rajdowcy, Wojtek Chuchała z Subaru Poland Rally Team, Maciej Wisławski i Kamil Butruk.

Podczas tegorocznej imprezy na Panie czekały liczne zadania i próby sprawnościowe. Załogi pokonały ponad 550 KM. Start i meta imprezy odbyły się na warszawskiej słynnej ulicy Karowej.


 

Rajd Polski Kobiet to nie tylko sportowa rywalizacja na trasie, ale przede wszystkim promocja profilaktyki nowotworowej, oraz badania przeprowadzone w Szpitalu MSW, Centrum Onkologii, oraz mammobusie podstawionym dzięki zaangażowaniu marki Castrol.


 

 

Życie i zdrowie kobiety jest ważniejsze od samochodu. Jeżeli więc istnieje konieczność corocznego badania kontrolnego pojazdu, to tym bardziej taki coroczny przegląd profilaktyczny powinna wykonać każda kobieta – świadoma i odpowiedzialna za siebie, oraz swoją rodzinę „– powiedziała dr. Krystyna Bakiel, Prezes Zarządu Fundacji Teraz Kobiety, pomysłodawczyni i organizator Rajdu Polski Kobiet.

 

 

Zapowiedziano już przyszłoroczną edycję rajdu. Twarzą imprezy zgodziła się być znana aktorka Olga Bończyk.

 

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski


ZOBACZ RÓWNIEŻ;   PRZED STARTEM RAJDU POLSKI KOBIET

 
Designed by vonfio.de