Home SPORT Off road
Off road
POLACY W AFRICA ECO RACE! Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 03 stycznia 2018 19:05

 

R-SIX TEAM W AFRICA ECO RACE!


Zespół R-SIX TEAM powraca na rajdowe trasy z dwoma samochodami w słynnym rajdzie terenowym AFRICA ECO RACE, który rozpoczyna się 31 grudnia startem honorowym w Monako. Załogi Robert Szustkowski / Jarosław Kazberuk oraz Robert Szustkowski junior / Albert Gryszczuk pojadą samochodami FORD Raptor.

 

POLUB NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

PRZECZYTAJ TAKŻE; PRZED DAKAREM 2018

 

Więcej…
 
WKRÓTCE DAKAR 2018 Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 27 grudnia 2017 12:28

 

REKORDOWA LICZBA QUADÓW


W afrykańskich edycjach DAKARU uczestniczyło zwykle niewielu zawodników na quadach. Przeprowadzka do Ameryki Południowej otworzyła nowe perspektywy dla licznych miejscowych kierowców tej kategorii, bardzo popularnej po drugiej stronie Atlantyku. Lokalni zawodnicy wygrali łącznie aż sześć z dziewięciu edycji Dakaru za oceanem. Bracia Patronelli podzielili się pięcioma wygranymi, a Latynosi, którzy zwykle stanowią większość obsady, aż 18 razy stawali na podium.

 

POLUB NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

PRZECZYTAJ TEŻ;  PRZED DAKAREM 2018

 

 

Więcej…
 
37 RAJD POLSKIE SAFARI Email
Wpisany przez Adam Janczur   
piątek, 14 lipca 2017 03:13

 

PRZYGOTOWANIA W PEŁNYM TOKU

 

Trwają intensywne przygotowania do 37. Rajdu Polskie Safari 4. rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 4. rundy Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz 4. rundy Pucharu Polski w Rajdach Baja 2017. Zawody odbędą się w dniach 29-30 lipca br., a ich bazą będzie Przasnysz.

 

POLUB NAS TEŻ NA YOUTUBE oraz  FACEBOOK

 

ZOBACZ TEŻ;   74 RAJD POLSKI - RELACJA

 

Więcej…
 
37 RAJD DAKAR JUŻ ZA MIESIĄC Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 02 grudnia 2014 20:28

 

 

 

ORLEN Team przed Dakarem 2015.

 

Obecny sezon był wyjątkowy dla fanów sportów motorowych w Polsce. Już łacno nadchodzi następny. Dwie samochodowe załogi Orlen Team – Adam Małysz pilotowany przez Rafała Martona w Buggy SMG i Marek Dąbrowski z Jackiem Czachorem w TOYOTA Hilux oraz motocykliści Kuba Przygoński i laureat akademii Orlen Team Kuba Piątek na motocyklach KTM wystartują 4 stycznia w 37 rajdzie Dakar.

 

ZOBACZ TAKŻE;  ORLEN TEAM PO DAKARZE 2014

 

Więcej…
 
SUKCESY I PLANY ORLEN TEAM Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 lutego 2014 21:53

 

 

ORLEN TEAM PO DAKARZE.

 

Historyczny sukces w 36 Rajdzie Dakar! Orlen Team i Verva Racing Team powracają na trasy. W Rajdzie Dakar 2014 Kuba Przygoński zajął szóste miejsce, ustanawiając tym najlepszy wynik w historii startów polskich motocyklistów. Załoga Marek Dąbrowski i Jacek Czachor w Toyota Hilux byli na siódmym miejscu, zdobywając tytuł najszybszych debiutantów.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
Designed by vonfio.de