Home Subaru SUBARU Road Show 2012
SUBARU Road Show 2012 Email
Wpisany przez Adam Władysław Jankowski   

SUBARU Road Show 2012
SUBARU XV


SUBARU Dawoj, organizuje w Warszawie - Łomiankach, w dniu 17.04.2012 Road Show. W imprezie, w klubie WILCZENIEC, wezmą udział dziennikarze, znawcy motoryzacji, pasjonaci a nawet potencjalni zainteresowani zakupem auta.
Tego dnia media, jak rzadko kiedy, będą miały okazję zapoznać się z najnowszym produktem firmy SUBARU, samochodem SUBARU XV.
Ta nowość miała swoją premierę na targach FLEET MARKET 2011, w listopadzie ubiegłego roku. Tam pierwszy raz firma SUBARU DAWOJ pokazała najnowszy model wyprodukowany przez firmę SUBARU.

 

 Na Pražskim Rally Sprint 2011, kilka dni później, mieliśmy również okazję podglądać ten na razie pokazany model. Tam jednak znikał pod całością imprezy i jeszcze nie latał, jak sprawdzone egzemplarze IMPREZY.

  

Tym razem w Klubie WILCZENIEC, w Łomiankach spotkamy się na imprezie i będziemy mieli ”własnoręcznie” okazję spróbować, ”jak to jedzie”.

 


Podobny do tego event odbywać się będzie w kilkunastu miejscowościach w Polsce i swoją obecnością na niej zostanie zaszczyconych wielu gości.
Zapowiedział swój udział między innymi Pan Witold Rogalski - Dyrektor SUBARU Import Polska
Dostaliśmy zaproszenie i my, więc stawimy się! Z pewnym niepokojem oraz ciekawością czekamy na 17 kwietnia.
Relacja będzie pewnie zbiorem wrażeń i doświadczeń z tego spotkania.

Tekst i zdjęcia: Adam Władysław Jankowski

Zobacz również:
PRAŽSKI RALLY SPRINT
SUBARU
XIV Rally Mazowieckie Szutry


 

 
Designed by vonfio.de