Home Wyprawy/Expeditions HONDA JAZZ NA PODLASIU
HONDA JAZZ NA PODLASIU Email
Wpisany przez Robert WDZIĘCZKOWSKI   
poniedziałek, 08 lutego 2016 18:07

 

ZNÓW NA UROCZYM PODLASIU

 

Na wschód od Warszawy zawsze jest przyjemnie pojechać. Ruch mały, drogi coraz lepsze, ludzie uśmiechnięci. W dodatku przyszło nam pojechać niesamowitą, małą, ale pojemną w środku HONDĄ JAZZ. Podlasie, choć płaskie jest bogate w krajobrazy i liczne stare pałace. Niektóre nadal czekają na właścicieli, którzy je odnowią.

ZOBACZ FILM   -   HONDA JAZZ - TEST

 

PRZECZYTAJ TEŻ;  HONDA JAZZ - PREMIERA

 

Wyruszyliśmy z Legionowa do Łosic, ale by nie tkwić w warszawskich korkach pojechaliśmy na Józefów – niegdysiejszym odcinkiem specjalnym Rajdu Warszawskiego – do Węgierskiej Górki, a potem do Marek. Kręta droga daje poznać, iż zawieszenie zostało doskonale dopracowane. Układ kierowniczy precyzyjny, dobrze reaguje na polecenia kierowcy, a hamulce reagują szybko i są skuteczne. Okazuje się, iż Honda Jazz to kolejne czadowe auto. Dwujezdniowa droga w kierunku Wyszkowa pozwala poznać auto przy większych prędkościach jadąc z włączonym tempomatem.

 

 

ZOBACZ TAKŻE;  HONDA W BIESZCZADACH

 

Dalej polecamy malownicze i dobrze utrzymane, w większości bez dziur. Polecamy jazdę przez Tłuszcz, Liw, Węgrów, Sokołów Podlaski do Łosic. W nich dużo się dzieje. Kilka dobrych, prężnych firm, , dużych sklepów i wielki kościół.

 

 

 

 

Niedaleko na południowy zachód są Siedlce, a tam Brofaktura – lokalna manufaktura piwa. Warto ją polecić pasażerom, bo restauracyjny browar jest w odnowionym zabytkowym budynku i zapewnia wiele atrakcji.

 

 

 

Stąd znów do Sokołowa i Węgrowa, a dalej bez korków tą samą trasą z powrotem. Szybko, bezpiecznie i nie męcząco. Ot i cała rzecz. HONDA JAZZ spisywała się świetnie, mało paliła – ZOBACZ TEST, doskonale jeździła i stała się wspaniałym partnerem w Auto-Turystycznej podróży. 

Tekst, zdjęcia i film; Mirosław Wdzięczkowski


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

 

HONDA W WIELKOPOLSCE

 

AUTO-TURYSTYKA NAD BAŁTYKIEM

 

NOWY WYCZYNOWY SILNIK HONDY

 

 
Designed by vonfio.de