Home Wyprawy/Expeditions VOLVO V 90 NA WARMII
VOLVO V 90 NA WARMII Email
Wpisany przez Adam Janczur   
niedziela, 03 marca 2019 18:02

 

 

 

 

NA NARTY

 

Gonieni chęcią złapania resztek śniegu szukaliśmy ich na Warmii. Na przedmieściach Nowego Miasta Lubawskiego jest dość słusznej wielkości wzniesienie – najwyższe na Warmii. To Kurza Góra, na której umieszczono trzy wyciągi orczykowe dla narciarzy, dwie trasy zjazdowe i oślą łączkę oraz lodowisko. Naszym partnerem w wyprawie był odpowiednio pojemny do zabrania nart, kijków desek snowboardowych i wszelkiego innego sprzętu – duże VOLVO V 90.

 

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz   YOUTUBE

 

 

 

 

 

 

Luksus i prestiż – po prostu auto przyjazne dla pasażerów. Tak krótko można określić szwedzkie największe auto osobowe. Sprawnie i w ciszy przewiozło nas przez Działdowo do Lidzbarka Welskiego, gdzie w opisywanym gościnnym Hotelu Welskim przyszło nam gościć. Tu uwagę zwraca bardzo dobra, zdrowa kuchnia, którą serwują właściciele, oraz warsztaty i szkolenia ze zdrowego życia.

 

 

 

 

 

 

VOLVO V 90 jest pojemny i wygodny.

 

 

Kurza Góra ma jeden bardziej stromy stok o bardziej stromym nachyleniu i długości około 550 metrów, a drugi o długości około 950 metrów. Tu można już pojeździć. Nie Alpy to wszakże , ale mamy pełną infrastrukturę. Wypożyczalnie sprzętu, bary i restauracje.

 

 

 

HOTEL WELSKI jest gościnny i można tu dobrze zjeść.

 

 

 

Tekst, zdjęcia; Robert Wdzięczkowski i Adam Janczur

 

 
Designed by vonfio.de