Home Wyścigi/Race RALLYCROSS NA NARODOWYM
RALLYCROSS NA NARODOWYM Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
czwartek, 28 września 2017 05:19

 

Robert Czarnecki na Narodowym


Przy okazji 16. edycji Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów, organizowanych przez firmę Inter Cars, odbyło się wielkie motoryzacyjne show, w którym wziął udział m.in. Robert Czarnecki. Czołowy zawodnik rallycrossowy w naszym kraju zaprezentował się na błoniach PGE Narodowego w towarzystwie wielu innych znanych postaci, reprezentujących różne dyscypliny motorsportu.

 

POLUB NAS TEŻ NA   FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

PRZECZYTAJ TEŻ;   RALLYCROSS W TORUNIU

 

Podczas dwóch dni trwania imprezy do rywalizacji stanęła sama śmietanka sportów motorowych w naszym kraju. Główną atrakcja imprezy były zawody Gymkhana Challenge oraz pokazy specjalne, w których poza Robertem Czarneckim wzięli udział tak znakomici zawodnicy jak: Krzysztof Hołowczyc, Wojciech Chuchała, Filip Nivette czy Maciej Oleksowicz. Oprócz nich publiczność mogła podziwiać całą plejadę specjalistów od driftu, z Markiem Wartałowiczem, Pawłem Trelą i Bartoszem Ostałowskim na czele.

 

- Podczas imprezy wziąłem udział symulowanym wyścigu czterech samochodów, z pokazem procedury startu, wyprzedzenia, blokowania i innych elementów typowej walki na torze – tłumaczy Czarnecki. - Generalnie była to super zabawa, która bardzo podobała się publiczności, zwłaszcza, że auta dosłownie strzelały przy starcie, a niejednokrotnie podczas jazdy z rur wydechowych wydobywał się ogień. Była też okazja do zademonstrowania, jak na krótkich odcinkach trasy nasze samochody potrafią przyspieszać. Co ważne, przez cały czas towarzyszyła nam znakomita atmosfera, którą stworzyli także inni uczestnicy tego widowiska i oczywiście sama publiczność! Fajnie było poprzebywać wśród tak wielu pasjonatów motorsportu i popatrzeć na ponadprzeciętne umiejętności reprezentantów różnych dyscyplin, którzy często naginali prawa fizyki do granic możliwości. Przy okazji warto dodać, że podczas tej imprezy towarzyszył nam nowy partner – firma BIZOL Polska, która będzie z nami także podczas ostatniej tegorocznej rundy mistrzostw Polski w rallycrossie, która za niespełna dwa tygodnie odbędzie się w Słomczynie.

 


Firma BIZOL pojawiła się na polskim rynku na początku 2016 roku, oferując oleje silnikowe oraz inne środki chemiczne. Ostatnio firma zintensyfikowała swoje działania, przeprowadzając prawdziwą ofensywę rynkową. Głównym jej celem jest zwiększenie dostępności szerokiej gamy produktów marki BIZOL w całym kraju. A jest w czym wybierać, bo w ofercie znajdują się oleje silnikowe zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych, autobusów oraz motocykli, a także oleje przekładniowe i oleje do automatycznych skrzyń biegów. Firma oferuje również płyny eksploatacyjne, dodatki do paliw, olejów, układów chłodzenia, chemię samochodową oraz oleje i smary przemysłowe, a także oleje do maszyn rolniczych.

W związku ze zmianą strategii rozwoju BIZOL Polska, zmierzamy do zwiększenia dostępności naszych produktów w całym kraju. Oczywiście zależy nam również na tym, aby nasza marka stała się rozpoznawalna, dlatego też zostaliśmy m.in. Oficjalnym Partnerem Olejowym bardzo interesującego cyklu rajdów Inter Cars Szuter Cup oraz nawiązaliśmy współpracę z jednym z najlepszych polskich zawodników w rallycrossie, Robertem Czarneckim – mówi Bartłomiej Nakwaski, prezes Zarządu Bizol Polska Sp. z o.o.

Miejmy nadzieję, że ta współpraca będzie kontynuowana także i w przyszłorocznym sezonie, co z pewnością jeszcze zwiększy atrakcyjność rallycrossu w naszym kraju.

 

 
Designed by vonfio.de