Home Zamki/Castles DWÓR MOŚCIBRODY
DWÓR MOŚCIBRODY Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 

DWÓR MOŚCIBRODY NA PODLASIU

 

Folwark w Mościbrodach powstał w latach 40-tych XIX wieku. Usytuowany jest niespełna 100 kilometrów od Warszawy i około 8 kilometrów południowy wschód od Siedlec w pobliżu skrzyżowania skrzyżowania dróg – międzynarodowej nr 2 i krajowej nr 63.

 

ZOBACZ FILM  -  DWÓR MOŚCIBRODY

 

ADRES;

 

Mościbrody 52

08-112 Wiśniew

województwo Mazowieckie.

Tel; +4825 6417030

Tel; +48 600 032208

www.dwor.moscibrody.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Z wielką rozkoszą do dworu zawitają Ci, którzy cenią tradycyjną kuchnię polską, podlaską gościnność, niecodzienną atmosferę.

Pełne uroku i charakteru wnętrza – pieczołowicie odrestaurowane – tworzą nastrój tajemniczego przeniesienia do atmosfery XIX wiecznego polskiego, ziemiańskiego dworu.

Dwór posiada gospodarstwo rybackie, restaurację, hotel dla 60 osób w apartamentach, pokojach 1,2 i 3 osobowych, podwórze biesiadne, organizuje szkolenia, wesela i eventy.


 


 

Na najwyższą uwagę zasługuje kuchnia z najwyższej jakości daniami ze zdrowych lokalnych produktów. Dwór ma własne wyroby z wołowiny, wieprzowiny, indyka i oczywiście wszelkiej maści ryby, także z własnej wędzarni.


 


 
Designed by vonfio.de