Home Elite Circle RAGE REVOLUTION - START!
RAGE REVOLUTION - START! Email
Wpisany przez Grzegorz Traczewski   
czwartek, 09 sierpnia 2012 12:45

 

 

ELITARNA REWOLUCJA!

 

Kto z nas miłośników motoryzacji nie marzy, by okiełznać ponad 500 mechanicznych koni napędzających koła samochodu powodującego wzrost uderzeń serca do 150 /min. Odpowiedź jest prosta, zdecydowana większość! Okazją do spotkania takich pojazdów, ich użytkowników, zamkniętych dla codziennego ruchu tras i … pięknych kobiet jest zorganizowana przez Elite Circle Club impreza Rage Revolution.


 

 

 

Rankiem na torze Poznań gromadzą się uczestnicy, którzy pragną jeździć bezpiecznie swoimi „potworami” i doskonalić swe umiejętności za kółkiem, by potem nie „upalać” po drogach oraz nie gromadzić punktów w niezliczonych siedliskach radarowych. By poznać szczegóły tej imprezy udaliśmy się do źródła wiedzy o niej.

Olga Krzemińska z firmy Powersport, współorganizatora imprezy mówi specjalnie dla nas; „Przed nami trzy dni mega przeżyć, kierowcy będą szkolić się na dwóch torach, pokonywać szereg zadań specjalnych na trasie oraz bawić się w najlepszych klubach w kraju. Przez dwa dni zakosztują emocji szybkiej i bezpiecznej jazdy, a także ostatniego dnia podróży na wodzie i w powietrzu. Udowodnimy, że w każdy dzień roku mogą być Święta Bożego Narodzenia, a uczestników wyślemy tam, gdzie nigdy jeszcze żaden z nich nie był.

 

 

 

 

W Rage Revolution bierze udział między innymi słynny propagator bezpiecznej jazdy i znawca szybkich samochodów Jerzy Dziewulski w legendarnym Chevrolet Corvette. Z chłodnej Szwecji przybył „ Saszka” i jego pilot Janusz Mercedesem AMG Black Series - 670 KM. Pojawił się też Wojtek z NH Hotel w BMW 6. „Oczywistą oczywistością” jest obecność Porsche Panamery, zwinnej 911-ki, Astona Martina DBS i Mercedesa SLS.

Warsztaty szybkiej, bezpiecznej jazdy prowadzi zespół pod przewodnictwem Macieja Polodego, Mistrza Świata z 2007r w driftingu.

 

Jerzy Dziewulski przy swojej "Korwecie".

 

"Saszka" i Janusz przy swym "czarnym rumaku".

 

 

 

 

Wojtek przy swoim czarnym BMW.

 

 

 

W pogoni za SLS-em - powozi "Saszka".

 

 

Uff, będzie się działo - nasze relacje dostępne także na www.autotesty.com.pl; www.auto-news.pl ; www.radiowww.eu; www.klassikauto.pl; Auto Rok; Gazeta Miejscowa; portal www.miejscowa.pl; Auto Plus TV i innych mediach współpracujących z nami.

 

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski i Grzegorz Traczewski

 

PRZECZYTAJ TAKŻE;

ELITE CIRCLE - ZAPOWIEDŹ

 

 

 

 
Designed by vonfio.de