Home Rajdy/Rally
Rajdy
PO TORZE MODLIN RALLY SHOW Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 09 grudnia 2021 21:12

 

 

Udany debiut Czarneckiego podczas Tor Modlin Rally Show

 

Jednym z ciekawszych wydarzeń drugiej edycji Tor Modlin Rally Show był start Roberta Czarneckiego, który jako doświadczony i utytułowany zawodnik z rallycrossu po raz pierwszy miał okazję wystartować jako kierowca w profesjonalnym rajdzie samochodowym. Jak się okazało – z powodzeniem!

 

 

 

Więcej…
 
MISTRZOWIE KOŃCZĄ SEZON Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
sobota, 04 grudnia 2021 19:59

 

 

 

BARBÓRKA W DOBOROWEJ OBSADZIE

 

 

Od siedmiu edycji w grudniowej imprezie zwycięża trzykrotny Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Jest również niepokonany w wieczornym kryterium na ul. Karowej. To zwycięstwo i statuetkę zwycięzcy wielu kierowców ceni sobie wyżej niż zwycięstwo w całym rajdzie. Lecz tuż za plecami mistrza czai się cała plejada młodych, szybkich i ambitnych kierowców.

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz YOUTUBE

 

 

 

Więcej…
 
59 RAJD BARBÓRKA PRZED STARTEM Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 02 grudnia 2021 20:03

 

 

JUŻ JUTRO START RAJDU BARBÓRKA

 

 

Nareszcie! Po roku przerwy spowodowanej wirusem mamy  59 Rajd Barbórka . Start już jutro o godzinie 18.00 w Pruszkowie. Następnie odcinek specjalny po ulicach miasta. W sobotę już od rana odcinki na Służewcu i Bemowie. Wieczorem tradycyjne i legendarne kryterium asów na ulicy Karowej. Tylko 30 najlepszych załóg. W imprezie udział wezmą wszyscy najlepsi kierowcy w kraju i ich piloci. Będzie trzykrotny Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz oraz tegoroczny Mistrz Polski Miko Marczyk, który w 2019 roku był też najmłodszym Mistrzem Polski w rajdach samochodowych w klasyfikacji generalnej.

 

 

 

 

Więcej…
 
JUŻ ZA CHWILĘ MODLIN RALLY SHOW Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 27 listopada 2021 02:56

 

 

Robert Czarnecki wystartuje w Modlin Rally Show

 

Już w najbliższą sobotę Robert Czarnecki – jeden z czołowych polskich zawodników w rallycrossie – wystartuje w Modlin Rally Show, w programie którego znalazły się odcinki specjalne zlokalizowane zarówno na Torze Modlin, jak i na terenie pobliskiej zabytkowej twierdzy.

 

 


 

Więcej…
 
PRZED DAKAREM W NOWEJ DESTYNACJI Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 01 grudnia 2019 13:15

 

 

 

 

 

DAKAR, ROZDZIAŁ III: W KRÓLESTWIE PIASKU

 

Najważniejsze fakty:

 

  • Trasa 42 edycji Rajdu Dakar, która rozpocznie się w mieście Dżudda 5 stycznia 2020 i zakończy po pokonaniu 12 odcinków specjalnych w miejscowości Qiddiyah w pobliżu stolicy Arabii Saudyjskiej Rijadu została ogłoszona dziś przed południem w Instytucie Świata Arabskiego w Paryżu. Całkowita długość trasy wyniesie blisko 7 900 km, a łączny dystans odcinków specjalnych – ponad 5 000 km. Pierwsza część Dakaru będzie prowadzić wśród labiryntów dróg i bezdroży, gdzie wielką rolę będą odgrywać umiejętności nawigacyjne, a w drugiej połowie uczestnicy odkryją wydmy południowej części Arabii Saudyjskiej.

  • Zmiana kontynentu przyniesie zmiany przepisów, które odzwierciedlają ducha cross country, dyscypliny, która pozwala amatorom walczyć ramię w ramię z zawodowcami. Nowe książki drogowe i odcinki maratońskie pomogą zredukować różnice.

  • Na oficjalnej liście zgłoszeń Dakaru 2020 znajduje się 351 pojazdów (wobec 334 w 2019): 170 motocykli i quadów, 134 samochody i pojazdy UTV oraz 47 ciężarówek.

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 12
Designed by vonfio.de