Home NEWSy JUBILEUSZOWY ZLOT MUSTANGÓW NA PLACU DEFILAD - ZAPOWIEDŹ
JUBILEUSZOWY ZLOT MUSTANGÓW NA PLACU DEFILAD - ZAPOWIEDŹ Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 kwietnia 2018 11:01

 

 

10. Ogólnopolski Zlot Fordów Mustangów.


Już 21 kwietnia o godz. 12:00 Plac Defilad w Warszawie zamieni się w prawdopodobnie największy na świecie wybieg dla Mustangów. Właśnie tego dnia w centrum stolicy odbędzie się 10. Zlot Miłośników samochodów FORD Mustang. Jedną z gwiazd imprezy będzie najnowsze wcielenie tego kultowego muscle cara.

 

POLUB NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

ZOBACZ TEŻ;  HISTORIA MARKI FORD


 

Dokładnie 54 lata po rynkowym debiucie pierwszego Mustanga ponad 300 modeli wszystkich generacji Mustangów stworzy niesamowity spektakl na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki. W sobotę, 21 kwietnia, centrum Warszawy zostanie opanowane przez muscle cary z galopującym mustangiem w logo. W ten sposób wspólnie będziemy świętować 10. jubileuszowy największy w historii zlot miłośników Forda Mustanga.

 


Jubileusz zobowiązuje, dlatego w Warszawie nie zabraknie najbardziej pożądanych i spektakularnych odmian Mustanga. Tylko na Placu Defilad w jednym miejscu będzie można zobaczyć sportowego Macha I, potężnego Bossa 302, kultowego Bullita czy liczne odmiany równie pożądanego Shelby’ego. Niesamowity klimat imprezy stworzony przez ryczące silniki V8, gwizd kompresorów i zaraźliwy entuzjazm uczestników oferowany jest w standardzie!


Ford Mustang jest już z nami ponad pół wieku, ale jeszcze nigdy nie cieszył się tak dużą popularnością jak dziś. Z tym większym entuzjazmem po raz pierwszy w Polsce Ford zaprezentuje najnowszą generację tej ikony amerykańskiej motoryzacji, fantastycznie przyjętej również w Europie.


Nowy FORD Mustang z zewnątrz doczekał się subtelnych, chociaż istotnych zmian stylizacyjnych. Długa maska ozdobiona wlotami powietrza skrywa ulepszony 5-litrowy silnik V8 o mocy 450 KM, który może być połączony z nową, niezwykle szybką, 10-stopniową skrzynią biegów. Zmodernizowane zawieszenie pozwoli z kolei na czerpanie jeszcze większych emocji z jazdy najpiękniejszymi drogami Europy. A cieszyć się nimi będziemy we wnętrzu, które teraz jest jeszcze bliżej segmentu premium. Nowego Mustanga z pewnością warto poznać bliżej – już 21 kwietnia.

 

 
Designed by vonfio.de