Home Podróże sentymentalne W GOŚCINNYM WELSKIM
W GOŚCINNYM WELSKIM Email
Wpisany przez Małgorzata Wdzięczkowska   
piątek, 16 sierpnia 2013 17:28

 

Dacia w Hotelu Welskim

 

Letnią porą zwiedzamy Polskę. Tym razem znów zawitaliśmy w urocze okolice z pogranicza Warmii-Mazur i Mazowsza. Welski Park Krajobrazowy nęci lasami, jeziorami, wzgórzami i rzekami, po których możemy organizować atrakcyjne spływy kajakowe. Nas wiodła w te tereny najnowsza DACIA Logan, a gościł Hotel Welski w Ciborzu koło Lidzbarka Welskiego.


ZOBACZ TAKŻE;   AUTO-TURYSTYKA NA NORDKAPP ZIMĄ


Najnowsza Dacia Logan waży tylko 1061 kg i trzycylindrowy motor benzynowy turbo o pojemności 0,9 litra i mocy 90 KM. Doskonale spisuje się w każdych warunkach i mało pali, a co za tym idzie mało wydziela szkodliwych związków. Downsizing jak widać to tendencja nie do powstrzymania. My mamy za soba długa podróż do Andaluzji i na Gibraltar poprzednią wersją Logana, (patrz Rumun w krainie Flamenco). Nowy Logan również doskonale nadaje się do wielkiej turystyki i długich podróży.

 

 

 

Hotel Welski to nieduże centrum konferencyjne z wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi, salami dla VIP-ów, restauracją serwującą zdrową, naturalną żywność i wieloma atrakcjami, które można zaserwować gościom.

Welski serwuje także zespół profilaktyki zdrowia, czyli programy antystresowe i regeneracyjne dla korporacji, pobyty zdrowotne z diagnostyką.


 

 

Welski to nowoczesny, trzygwiazdkowy obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie parków krajobrazowych Górznieńsko-Lidzbarskiego i Welskiego w rejonie pięknych południowo-zachodnich wrót mazur.

Do Działdowa mamy 22 km, do Olsztynka 60 km, a do Warszawy około 150 km.

Pod patronatem nieznanego świata” to hasło Welskiego. Hotel zaprasza na pobyty zdrowotne, promuje to, co naturalne i sprawdzone, zapewnia doradztwo w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Serwuje dietę, wypoczynek i relaks.

 

 

W okolicy Lidzbarka Welskiego można spotkać takie wspaniałe drewniane kościoły.

 

Jesteśmy pod wrażeniem pięknych, atrakcyjnych terenów koło Lidzbarka Welskiego. Lasy, rzeki, jeziora i gościnny, elegancki hotel.

DACIA Logan wygląda atrakcyjnie i jak stwierdzamy nadaje się do wypraw i podróży motoryzacyjnych, podobnie jak model poprzedni.


Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

PRZECZYTAJ TAKŻE;

DACIA DUSTER NA TORZE OFF-ROAD

AUTO-TURYSTYKA NA TROPHEE ANDROSS

 
Designed by vonfio.de