Home Relacja/Stories VIII FLEET MARKET 2016
VIII FLEET MARKET 2016 Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
wtorek, 22 listopada 2016 20:01

 

FLOTOWO W STOLICY

 

Po raz kolejny gościliśmy na targach flotowych zorganizowanych w Expo XXI przez redakcję magazynu FLEET. To już ósma edycja tej imprezy dla dziennikarzy, producentów aut i klientów firmowych.

 

ZNAJDŹ NAS TAKŻE NA FACEBOOK oraz YOUTUBE

 

OBEJRZYJ FILM  -  PREMIERA NISSANA MICRA NA FLEET MARKET

 

 

Impreza była elegancka i zgromadziła wielu dziennikarzy oraz osoby zainteresowane motoryzacją. Odbyło się wiele premier, niektóre z nich przedstawiamy na filmach. Trzeba przyznać, iż obecnie wprowadzane na rynek nowości są doskonale wyposażone, materiały wykończeniowe są coraz lepszej jakości. Z coraz większej konkurencji korzystają klienci, dostając lepsze samochody.

 

 

OBEJRZYJ FILM  -  PREMIERA PEUGEOT 3008 NA FLEET MARKET

 

 

OBEJRZYJ FILM  -  PREMIERA CITROEN C3 NA FLEET MARKET 2016

 

Na tej imprezie przedstawiciele firm, które mają parki samochodowe, mogą zobaczyć do jakich pojazdów się przymierzyć w przyszłym roku. Spotkaliśmy także wielu przedstawicieli firm wynajmu samochodów, zarówno tych długo, jak i średnioterminowego. Nas najbardziej zachwyciła propozycja firmy Traficar należącej do Polskiej Grupy Dealerów – wynajmu samochodów na minuty. Tak, klient płaci tylko za minuty, w czasie których wynajmuje pojazd.

 

OPEL Monza - projekt przyszłości.

 

Red. Grzegorz Traczewski w rozmowie z przedstawicielem firmy Traficar.

 

Red. Anna Maria Maranowska w rozmowie z przedstawicielem RENAULT.

 

 

OBEJRZYJ FILM   -  PREMIERA FIAT TIPO NA FLEET MARKET 2016

 

 

 

 

Red. Grzegorz Traczewski z AUTO PLUS RADIO i TV; „18 premier, 100 wystawionych samochodówi przedstawiciele około 5000 firm, którzy odwiedzili dwie hale wystawowe Expo XXI Wwarszawie. Takiego bilansu jednodniowej tylko imprezy pozazdrościć mogą organizatorzy podobnych wystaw w całej Polsce. Tegoroczna edycja zaskoczyła nawet specjalistówdo spraw pr. wystawiających swe pojazdy motoryzacyjnych importerów. Osiem lat temu pierwsze targi flotowe z założenia były okazją do spotkania branży flotowej. Aktualnie to prestiżowa impreza podsumowująca motoryzacyjny rok w Polsce i zapowiadająca motoryzacyjne trendy na najbliższą przyszłość. Tak się dzieje dlatego, że klienci flotowi stanowią główną siłę nabywczą na rynku nowych pojazdów. Sądzę, że w przyszłym roku targi te mogą stać się nawet imprezą dwudniową”.

 

 

 

 

 

 

 

TEKST; Mirosław Wdzięczkowski

ZDJĘCIA i FILMY; Mirosław Wdzięczkowski

 

 
Designed by vonfio.de