Home Sport popularny RAJD AUTOMOBILKLUBU CENTRUM
RAJD AUTOMOBILKLUBU CENTRUM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Jankowski   
wtorek, 08 listopada 2011 21:12

 

 

 

KJS Szutry Mazowsza

 

W dniu 6 listopada 2011 roku na zaproszenie klubu automobilistów, CENTRUM, zobaczyliśmy szaleństwa na szutrach Mazowsza.

Automobilklub CENTRUM tradycyjnie, jak już kilka razy bywało, serdecznie zaprosił na rajd i pokazał, jak bawią się ucząc zawodnicy, adepci, pierwszorazowcy i fascynacji sportów samochodowych, także w wydaniu limuzyn 126p.

 

 

 

 

Te szatany polskich szos ”postawiły na koła” polskie drogi, a jeszcze teraz dokonują ekscytujących wyczynów na próbach, określanych mianem typ ”OS”.

Emocje na twarzach, rywalizacja w oczach i spędzony ciekawie czas nie pozwolą na zapomnienie, zwyczajnej nauki jazdy na mieszanych nawierzchniach, bo w końcu organizator tradycyjnie zaimprowizował 10 prób na asfalcie i ”mazowieckim szutrze”. Dzięki wielu firmom w tym POLBOT – Kruszywa była okazja zobaczyć zmagania załóg. Auta latały!

 

 

Zabawa dla każdego (praktycznie dla tych wszystkich, co mają prawo jazdy), pozwoli odsiać następców Hołowczyca, Herby, Kuzaja i mozolnie buduje przyszłą i przypuszczalną elitę a z pewnością pozwoli udoskonalić już zdobytą praktyczną wiedzę w jeździe samochodem. Słowem włączone myślenie.

 

 

A teraz najważniejsze czyli wyniki. Te załączyliśmy w tabeli i linku.

http://www.ak-centrum.pl/rsmppc/2011/wyniki/07/generalkap.htm

 

Zachęcamy do odwiedzenia podanych: http://www.ak-centrum.pl/ linków, do stron (i w tym Auto-Turystyka.pl). Tam pojawiać się będą coraz ciekawsze imprezy i eventy.

Popatrzcie na zdjęcia, jest na co!

http://www.ak-centrum.pl/index.php?go=multimedia/fotogalerie2011

 

 

Na podstawie i z wykorzystaniem notki prasowej organizatora


Sporządził i wykonał zdjęcia:

Adam Jankowski

 

 

 

 
Designed by vonfio.de