Home Podróże sentymentalne SEATEM W HISTORYCZNE MIEJSCA
SEATEM W HISTORYCZNE MIEJSCA Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 02 sierpnia 2015 19:19

 

SEAT LEON FR w Toruniu i Ciechocinku

 

Jeden z najciekawszych rodzinnych samochodów kompaktowych na rynku – taki ze sportowym genem i takim zacięciem silnika oraz zawieszenia. Czysta przyjemność z jazdy. Tak więc trzeba wybrać się w podróż. Taki mocny samochód z motorem benzynowym turbo 1,4 150 KM przy 5000 obr/min i 250 Nm przy 1500 obr/min to prawdziwy połykacz autostradowych kilometrów - SEAT LEON FR - przeczytaj test. Taką właśnie trasę ze stolicy wybieramy.


PRZECZYTAJ TEŻ; NOWY SEAT ALHAMBRA

 

Nowa Autostrada Wolności ze stolicy do Strykowa jest prosta i równa, a jeszcze nowsza w stronę Gdańska daje jeszcze więcej wrażeń, bo nią jedziemy dopiero drugi raz. Duże i przestronne Miejsca Obsługi Podróżnych robią wrażenie. Przed Toruniem jest duży zjazd na Ciechocinek. W stronę tężni – jak najbardziej! Ciechocinek zawsze przyciąga dużo kuracjuszy i turystów. Widać wiele odnowionych domów i sanatoriów, same tężnie także zdają się być lepiej zagospodarowane.

 

 

 

Toruń - miasto Kopernika, nie tylko ma przepiękny widok z lewego brzegu na starówkę, ale także przepięknie odnowione stare miasto, Teatr lalek i rynek, na którym kręcono kultowy film Prawo i Pięść. A teraz na tym rynku jest pomnik nawiązujący do tego filmu. Wiele ciekawych lokali przyciąga turystów i można tam zjeść bardzo pyszne lody.A w tych warunkach tak jak i na autostradzie SEAT LEON FR spisywał się wyśmienicie.

Zobaczcie naszą fotorelację.

 

 

Fontanna w centrum Ciechocinka zawsze przyciąga tłumy kuracjuszy.

 

 

 

 

Piękne pola między Ciechocinkiem a Wisłą ścielą się kwiatami.

 

 

 

 

 

 

Takiej kawy możana się napićw hotelu - starym młynie nad wodą, który jest z roku 1231.

 

Nalewką z 1948r. gościnni mieszkańcy częstują wybranych.

 

 

Tekst i zdjęcia; Mirosław Wdzięczkowski

 

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de