Home Sport popularny NOCNE WYŚCIGI W STOLICY
NOCNE WYŚCIGI W STOLICY Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 07 listopada 2015 23:17

 

WARSAW NIGHT RACING

 

Niemal w każdy weekend odbywa się w stolicy bardzo ciekawa i pożyteczna dla miłośników motoryzacji impreza Warsaw Night Racing. Na terenie toru testowego FSO organizator gromadzi kilka tysięcy fanów motoryzacji, publiczności i startujących na pół mili oraz w driftingu. Setki przeróżnej maści samochodów i ich właściciele mogą spróbować swych sił w rywalizacji z innymi zawodnikami.

 

ZOBACZ FILM  -  WARSAW NIGHT RACING I

 

AUTO-TURYSTYKA również tam zawitała i trzeba przyznać, iż jesteśmy pod pozytywnym wrażeniem. Jest straż pożarna, ratownicy, ambulans, ochrona i zabezpieczenie toru. Panuje porządek. Nam podoba się to, iż ktoś oblekł w cywilizowaną formę niegdysiejsze nielegalne wyścigi, jakich pełno było nocami w wielu miejscach w kraju. Młodzi ludzie mogą się wyżyć, spotkać i pobawić w dobrej atmosferze – na imprezie obowiązuje zakaz posiadania i spożywania alkoholu.


ZOBACZ FILM  -  WARSAW NIGHT RACING II

 

 

 

My pojechaliśmy tam autem niepoślednim – SEAT IBIZA CUPRA – przeczytaj test. Wielu bacznie mu się przyglądało i chciało się przejechać. Auto okazało się na tyle szybkie iż wygrało pięć prób z innymi przednionapędowymi wcale nie wolnymi samochodami. Na rozkładzie miało dwa razy SKODĘ Octavia z sympatyczną załogą damsko-męską, HONDĘ Accord, VW Golfa i OPLA Astra Coupe. Hiszpański SEAT spisywał się doskonale, a jego przyspieszenie i prowadzenie jest lepsze niż myśleliśmy.

 

 

 

Gratulujemy uczestnikom i organizatorom i już wpraszamy się na następną imprezę.

 

Tekst; Mirosław Wdzięczkowski

Zdjęcia i filmy; Adam Janczur

ZNAJDŹCIE I POLUBCIE NA FACEBOOK  AUTO-TURYSTYKA.PL

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ;

SEAT IBIZA CUPRA NA RALLY WYSZKÓW

 

 
Designed by vonfio.de