Home Hyundai HYUNDAI i 30 N LINE
HYUNDAI i 30 N LINE Email
Wpisany przez Ela Janczur   
niedziela, 12 lutego 2023 11:51

 

 

BARDZO CIEKAWE AUTO

 

 

Auto niemal idealne – to prawda! HYUNDAI i 30 N LINE taki właśnie jest. Firma podeszła do tematu nie usportawiając jakieś tam auto, lecz podeszła do tematu z jak najbardziej hirurgiczną precyzją. Koreańczycy nie tylko nauczyli się tworzyć auta , lecz robią to lepiej niż inni.

 

ZOBACZ TAKŻE;  HYUNDAI   -   HISTORIA MARKI

 

 

 

 

 

Pierwsze spojrzenie dało nam do myślenia, iż ostrożne podejście do modelu znanego od lat zaczęło słabnąć. Zmiany wprowadzone w aucie spowodowały, iż auto stało się bardziej zadziorne.

 

 

 

 

 

Duże 18 calowe felgi, nieco obniżone zawieszenie, stylistycznie usportowione zderzaki i podwójne końcówki układu wydechowego pokazują nam, iż to stylistyczna perełka w swojej klasie. Świetna sylwetka pojazdu w połączeniu z oszczędnym silnikiem 1,6 turbo 160 KM, to coś, co może spodobać się każdemu klientowi.

 

 

 

 

 

Wnętrze właściwie klasyczne, w szarości i czerni. Takie jest ponadczasowe.

 

 

 

 

Hyundai i 30 N LINE prowadzi się równie dobrze jak wygląda. Pomaga temu wielowahaczowe zawieszenie tylnej osi. Nierówności i dziury w polskich drogach wybierane są bardzo dobrze.

 

 

 

 

 

 

Wnętrze jak najbardziej europejskie, a poziom ergonomii odpowiedni. Kierownica wykonana z dobrej jakości materiałów i odpowiednio gruba – dobrze leży w dłoniach. Mamy także łatwy dostęp do wszelkich przełączników.

 

 

 

 

 

Mamy trzy tryby jazdy Eco, Normal i Sport. We wszystkich jeździ się przyjemnie. W trybie Sport mamy nawet lekki strzał z wydechu, a to lwy lubią najbardziej! Skrzynia automatyczna 7 biegowa działa bardzo sprawnie. Pokaźny bagażnik 450 litrów można zwiększyć przez złożenie tylnej kanapy do 1351 litrów. To bardzo dobry wynik. Przyspieszenie do setki to 8,6 sekundy, a prędkość maksymalna 210 km/h.

 

 

 

 

 

Całkiem przyjemne auto, które niczego nie udaje i nadaje się równie dobrze do długich podróży, jak i jazdy miejskiej. Nie czujemy jego gabarytów, więc nie będzie problemów z parkowaniem. HYUNDAI i 30 N LINE to całkoem sprawne i ciekawe auto dal singli jak i rodzin – dużo miejsca na tylnej kanapie.

 

 

Tekst i zdjęcia; Robert i Mirosław Wdzięczkowscy

 

 
Designed by vonfio.de