Home Wyścigi/Race
Wyścigi
POLSKI ZESPÓŁ Z SUKCESEM W LEGENDARNYM LE MANS Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
czwartek, 26 sierpnia 2021 10:39

 

Sukces w Le Mans w liczbachKuba Śmiechowski, Alex Brundle i Renger van der Zande w barwach polskiego zespołu Inter Europol Competition zajęli znakomite piąte miejsce w klasie LMP2, w wyścigu 24h Le Mans i dziesiąte w klasyfikacji generalnej. Oto wybrane liczby obrazujące skalę wyścigu, a także wysiłek zespołu.ZNAJDŹ NAS TEŻ  NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE


 

Więcej…
 
DRUGA ELIMINACJA PUCHARU MAZDY Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
czwartek, 01 lipca 2021 17:56

 

 


MAZDA MX-5
Cup po raz drugiW nadchodzący weekend, w dniach 1 – 3 lipca odbędzie się na torze w Poznaniu trzecia i czwarta runda nowego pucharu wyścigowego Mazda MX-5 Cup Poland, organizowanego w ramachWyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na tor wyjedzie sześć 200-konnych roadsterów przygotowanych przez warszawską firmę TG Auto.

 

 

ZNAJDŹ NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

 

ZOBACZ TAKŻE;  HISTORIA MARKI MAZDA


 

Więcej…
 
WKRÓTCE ROZPOCZĘCIE SEZONU Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 22 maja 2021 15:18

 

 

MAZDA MX-5 Cup Poland


PREMIERA CORAZ BLIŻEJ


W nadchodzący weekend, w dniach 7 – 9 maja na torze w Poznaniu miała się odbyć pierwsza i druga runda tegorocznych Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Zaplanowana była także premiera wyczekiwanego przez kibiców nowego pucharu MAZDA MX-5 Cup Poland. Termin zawodów został jednak zmieniony przez PZM dwa tygodnie temu wskutek pandemii, więc sezon rozpocznie się w Poznaniu w dniach 11 – 13 czerwca.

 

ZOBACZ TEŻ;  HISTORIA MARKI MAZDA


 

Więcej…
 
SKODA W SPORCIE Email
Wpisany przez Ela Janczur   
sobota, 24 kwietnia 2021 14:51

 

 

 

Laurin & Klement SLAVIA B: 120 lat sportów motorowych ŠKODY


Motocykl SLAVIA B odgrywa szczególną rolę w historii marki Laurin & Klement, która przerodziła się w dzisiejszą ŠKODĘ . To pierwszy pojazd wyprodukowany w Mladá Boleslav, który wystartował w międzynarodowym wyścigu. Długodystansowa trasa prowadząca z Paryża do Berlina na początku XX wieku była uważana za najtrudniejsze wyzwanie z zakresu sportów motorowych. Do historii zmagań przeszedł Narcis Podsedníček, który dotarł do mety jako pierwszy w swojej klasie, ale mimo to nigdy nie został ogłoszony zwycięzcą.

 

ZOBACZ TEŻ;  MUZEUM SKODY W MLADA BOLESLAV

 

PRZECZYTAJ TAKŻE; HISTORIA MARKI SKODA

 

Więcej…
 
AUDI A3 LMS Email
Wpisany przez Robert Wdzięczkowski   
poniedziałek, 05 kwietnia 2021 11:55

 

 

NOWA BROŃ WYŚCIGOWA AUDI

Światowa premiera nowego Audi RS 3 LMS miała miejsce 5 lutego, a teraz przygotowany przez Audi Sport model stworzony z myślą o seriach wyścigów TCR, przechodzi intensywny program testowy. Po próbach w tunelu aerodynamicznym w Ingolstadt, przyszedł czas na pierwsze przejazdy na torach wyścigowych w Castellolí w Katalonii, Vallelunga koło Rzymu i Aragon w północnej Hiszpanii. Jeszcze zanim RS 3 LMS zadebiutuje w wyścigach WTCR - FIA World Touring Car Cup, które odbędą się latem, zaplanowano kilka dodatkowych testów.

 

POLUB NAS TEŻ NA  FACEBOOK oraz  YOUTUBE

ZOBACZ TEŻ;  HISTORIA MARKI AUDI

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 21
Designed by vonfio.de