Home Relacja/Stories
Relacje
AUTO-TURYSTYKA W WIELKIEJ BRYTANII Email
Wpisany przez Ela Janczur   
niedziela, 11 czerwca 2023 09:12

 

 

MOTORYZACJA W LONDYNIE

 

 

Auto-Turystyka po raz kolejny wybrała się, by sprawdzić jak się ma ruch na ulicach za granicą. W tym przypadku raczej przypomnieć sobie, już tam byliśmy. LONDYN to miasto magiczne, wielokulturowe i druga po Nowym Jorku stolica świata. Tu dzieje się duży biznes, mieszka kilkanaście milionów ludzi. Wjazd do centrum miasta płatny, dlatego dużych korków w centrum nie ma.

 

 

 

Więcej…
 
FORZA ITALIA PO RAZ KOLEJNY Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 28 maja 2023 14:35

 

 

MOTORYZACJA Z ITALII W ROZALINIE

 

 

Po raz kolejny w Rozalinie, w w parku przy znanym pałacu zgromadzili się miłośnicy pięknych samochodów produkowanych w kraju potomków Imperium Rzymskiego. Zgromadzili się właściciele setek aut oraz wielkie rzesze miłośników tychże niekiedy wręcz legendarnych pojazdów, także motocykli. Reprezentowane były wszystkie marki włoskie.  Ale co tu więcej deliberować, zobaczcie naszą fotorelację;

 

 

 

Więcej…
 
ARDOR AUCTIONS I VOLKSWAGEN BANK WSPOMAGAJĄ ZAKUP KLASYKÓW Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 25 kwietnia 2023 19:54

 

 

 

Inwestycje alternatywne oczami PolakówDom aukcyjny  ARDOR AUCTIONS prowadzący aukcje samochodów – oldtimerów i youngtimerów zaprosiła na konferencję poświęconą inwestycjom alternatywnym. Okazuje się, iż inwestowanie w auta staje się jednym z najciekawszych sposobów lokowania kapitału. W dodatku można uzyskać finanasowanie z Volkswagen Banku.

 

 

Więcej…
 
AUTO-TURYSTYKA W NAŁĘCZOWIE Email
Wpisany przez Ela Janczur   
wtorek, 04 stycznia 2022 17:25

 

 

HONDA W NAŁĘCZOWIE

 

 

Małe, aczkolwiek pojemne auto podmiejskie  HONDY , model JAZZ w wersji hybrydowej nadaje się również do dłuższych wypraw. Co udowodniliśmy wybierając się do  Nałęczowa.   A auto spisywało się wyśmienicie.

 


 

ZOBACZ TEŻ  -  HONDA - HISTORIA MARKI

 

 

 

 

Więcej…
 
MAZDA W PRZESTRZENI INDUSTRIALNEJ Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 30 czerwca 2019 15:51

 

 

MAZDA SUMMER BRUNCH

 

 

W gościnnych i eleganckich miejskich przestrzeniach warszawskiego Konesera odbyła się impreza zapoznająca dziennikarzy i potencjalnych klientów ze spektrum modeli i rozwiązań technicznych marki MAZDA. W ramach tego wydarzenia odbyła się także polska premiera najnowszego modelu marki Mazda CX 30.

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 22
Designed by vonfio.de