Home Relacja/Stories VIP CROSS 2024
VIP CROSS 2024 Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
niedziela, 02 czerwca 2024 20:18

 

 

W JANKACH IMPREZA JAK SIĘ PATRZY !


Po raz kolejny firma HG FILM i pani Hanna Głowacka zaprosili na tor off roadowy i kartingowy Drive Position Moto Park Warszawa. Odbyła się kolejna edycja znanej imprezy dla gwiazd i dziennikarzy VIP CROSS. Spotkaliśmy tam wielu artystów, a także sportowców. Imprezę nawiedzili między innymi Danuta Błażejczyk, Przemysław Saleta, Katarzyna Skrzynecka, Barbara Kurdej – Szatan, Bartosz Obuchowicz.

 

 

 

Kawę serwował producent – sprawdziliśmy – pysznej kawy SALVATTI. Były przejazdy profesjonalnie przygotowanymi autami terenowymi po wymagającym torze. Była też jazda rowerem ROMET - całkowicie polskiej produkcji po slalomie w alkogoglach. To nie takie łatwe – sprawdziliśmy. Nasza załoga również przystąpiła także do offroadowej i kartingowej rywalizacji. Tę drugą wygrał w cuglach nasz zawodnik Robert Wdzięczkowski, przed Bartoszem Obuchowiczemi i drugim naszym zawodnikiem Mirosławem Wdzięczkowskim.

 

 

 

 


W całej imprezie offroadowej zwyciężyła załoga znanej aktorki Katarzyny Skrzyneckiej. Było wiele nagród za drugie i trzecie miejsce. Zwycięzcy dostali liczne nagrody od sponsorów, między innymi vouchery na pobyt weekendowy ufundował Dobrzyński Resort ze Świeradowa Zdrój. Nagrody również wręczyli sponsorzy DRAGON WINCH, HELLA, FORTE, ROMET, SUPERPREZENTY , PRIDO 8 GWIAZDEK, GRAVITY, PAUL LORENS  oraz  SALVATTI.

 

 

 

 

 

Pojawiły się liczne media. Nasza relacja będzie także na Youtube, Instagram, Facebook i TikTok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ ;   VIP CROSS _VIP CROSS 2023

 


 

 
Designed by vonfio.de