Home NEWSy
NEWSy
NOWE TECHNOLOGIE HONDY Email
Wpisany przez Mirosław Wdzięczkowski   
wtorek, 11 stycznia 2022 21:48

 

 

 

TRANSLATOR e:TECHNOLOGII HONDY POMOŻE PRZEBRNĄĆ PRZEZ TERMINOLOGIĘ POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

 

 

Nowe badanie, przeprowadzone przez Honda Motor Europe, ujawniło u wielu kierowców samochodów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi brak wiedzy na temat pojazdów zelektryfikowanych. Dane zebrano na podstawie ankiet, przeprowadzonych wśród 5 000 europejskich użytkowników aut z silnikami spalinowymi. Prawie dwie trzecie ankietowanych (61%) uznało informacje na temat pojazdów hybrydowych i elektrycznych (EV) za zbyt skomplikowane. Respondenci wskazywali jako główne trudności żargon techniczny (40%), brak doświadczenia w korzystaniu lub brak realnych przykładów eksploatacyjnych (31%) oraz nieprecyzyjne terminy i zwroty (30%).

 

 

 

Więcej…
 
NOWOŚCI Z NIEMIEC Email
Wpisany przez Ela Janczur   
czwartek, 02 grudnia 2021 20:27

 

NOWA PLATFORMA PODŁOGOWA VOLKSWAGENA

 

 

Ruchy karoserii są znacznie zminimalizowane, a dynamika jazdy zoptymalizowana, ponieważ samochód szybciej reaguje na ruchy kierownicą i jest bardziej precyzyjny w prowadzeniu” – powiedział Karsten Schebsdat, szef Działu Dynamiki Jazdy i Systemu Kontrolowania Podwozia w Volkswagenie. „Rozwój platform podwoziowych jest bardzo ważny z punktu widzenia wysoce zautomatyzowanej jazdy. W ten sposób zapewniamy jak największy komfort we wszystkich sytuacjach”.

 

 

 

 

Więcej…
 
NOWA KOLEKCJA AUT FERRARI Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 12 listopada 2021 08:06

 

 

 

 

Mistrzowska Kolekcja Ferrari – nowa promocja na

stacjach Shell

 

 

Formuła 1, legendarny 24-godzinny wyścig Le Mans, Ferrari Challenge – każda z tych dyscyplin ma szerokie grono fanów w Polsce. We wszystkich tych rywalizacjach swoją obecność mocno zaznaczają SHELL FERRARI . W przypadku Formuły 1 robią to wspólnie od 1929 roku. Teraz, dzięki prowadzonej przez Shell akcji promocyjnej Mistrzowska Kolekcja Ferrari, kibice mogą się do nich jeszcze bardziej zbliżyć. W ramach kampanii klienci mogą zdobyć cztery różne modele sportowych pojazdów Ferrari zdalnie sterowanych za pośrednictwem Bluetooth i mobilnej aplikacji. Unikalna kolekcja będzie dostępna tylko na stacjach Shell.

 

ZNAJDŹ NAS  TEŻ NA    FACEBOOK oraz     YOUTUBE

 

 

Więcej…
 
AUTONOMICZNE AUTO HONDY Email
Wpisany przez Ela Janczur   
środa, 20 października 2021 17:50

 

 

PREMIERA NA ŚWIATOWYM KONGRESIE ITS 2021

 

Honda zaprezentowała swój system dla pojazdów autonomicznych w ramach projektu jazdy zautomatyzowanej L3Pilot, realizowanego podczas Światowego Kongresu ITS 2021. Inicjatywa, zainicjowana przez UE, jest wspólnym wysiłkiem 34 partnerów z 12 krajów i ma na celu ocenę możliwości wykorzystania systemów jazdy autonomicznej SAE Poziomu 3 i 4 na typowych drogach. Honda udostępniła na potrzeby programu cztery pojazdy badawcze, wyposażone w systemy zautomatyzowanej jazdy. Modelem bazowym samochodów jest platforma Hondy Legend w wersji Executive sedan.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE ;  HONDA - HISTORIA MARKI

 

Więcej…
 
20-LECIE SKODY SUPERB Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 26 września 2021 11:36

 

 

 

 

ŠKODA świętuje 20 urodziny modelu SUPERB

 

 

Topowy model marki ŠKODA SUPERB – świętuje 20 urodziny. 11 września 2001 roku 4,80-metrowy sedan z przestronnym wnętrzem, innowacyjnymi silnikami oraz licznymi funkcjami zapewniającymi bezpieczeństwo i komfort debiutował na International Motor Show we Frankfurcie nad Menem. ŠKODA oferuje aktualną, trzecią generację modelu w wersjach Liftback oraz Combi, opcjonalnie dostępnych z napędem na wszystkie koła oraz jako SUPERB iV z napędem hybrydowym typu plug-in. Dostępna jest również uterenowiona wersja COMBI SCOUT. Model od lat cieszy się ogromną popularnością wśród klientów.

 

PRZECZYTAJ TEŻ;    SKODA - HISTORIA MARKI

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 57
Designed by vonfio.de