Home Relacja/Stories AUTO-TURYSTYKA W NAŁĘCZOWIE
AUTO-TURYSTYKA W NAŁĘCZOWIE Email
Wpisany przez Ela Janczur   
wtorek, 04 stycznia 2022 17:25

 

 

HONDA W NAŁĘCZOWIE

 

 

Małe, aczkolwiek pojemne auto podmiejskie  HONDY , model JAZZ w wersji hybrydowej nadaje się również do dłuższych wypraw. Co udowodniliśmy wybierając się do  Nałęczowa.   A auto spisywało się wyśmienicie.

 


 

ZOBACZ TEŻ  -  HONDA - HISTORIA MARKI

 

 

 

 

 

 

 

Od razu niesamowicie zaskakuje nas pojemność wnętrza i bagażnika. Po zajęciu miejsca przez pasażera z tyłu jest tyle miejsca na nogi, iż nie powstydziłoby się duże auto o dwie klasy wyżej. To wprost niesamowite! Równie dobrze jest z przodu. Zarówno na ilość miejsca na nogi, jak i szerokość foteli. Jeszcze bardziej pozytywne jest to, że auto może służyć jako mały dostawczak. Swobodnie zrobimy nim niejedną przeprowadzkę. Gdy otworzymy bagażnik jest całkiem sporo miejsca na zakupy w hipermarkecie – nawet te całotygodniowe. Lecz jednym ruchem ręki możemy złożyć dzieloną kanapę tylną – także łącznie z siedziskiem. Wtedy uzyskamy przestrzeń potrzebną przy zakupach w supermarkecie budowlanym!

 

 

 

 

 

Autostrady i nieco bardziej boczne drogi to jego żywioł. Prowadzi się nadspodziewanie dobrze. Jest do tego cichy i jakby całość nawiązywała do klasy premium. A to jest już mobilizujące. Tak według nas to małe, ale duże we wnętrzu auto predystynuje do klasy premium.

 


 

 

 

 

 

Dzień był smutny, pogoda nieokreślona. Raz mgła, raz nieco lepsza widoczność. Na drodze takie niby błoto. W każdym razie może być ślisko. Auto spisuje się doskonale. Jesteśmy pewni tego co zrobi.

 

 

 

 

 

 

My zawitaliśmy w Nałęczowie na znany bazar, gdzie można nabyć wiele świątecznych ozdób, tudzież regionalne specjały spożywcze. Wybraliśmy się także do znanej Karczmy Nałęczowskiej, gdzie kuchnia przednia i napitek wyborny. Karczma jest tą, która możemy polecić. Polska kuchnia – wyborna. Nic dodać, nic ująć!

 

 

 

 

HONDA JAZZ w wersji hybrydowej spisywała się doskonale. Zwiedziliśmy także Kazimierz nad Wisłą – po raz kolejny. Samochód doskonale się spisywał. Cóż powiedzieć więcej! Auto doskonale daje radę

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia; Ela Janczur i Mirosław Wdzięczkowski

 

 

 

 

 
Designed by vonfio.de